MK3, a.s.

Architektura a zahradní stavby

 

 

Zeleň je nedělitelná součást životního prostředí, všechny její formy a druhy se vyznačují vlivem na člověka. Tento příznivý vliv se projevuje na prostředí ve kterém žijeme, ovlivňováním mikroklimatu, zlepšováním ovzduší, zpříjemňováním a zkrášlováním obytných domů a tím současně působí na lidskou psychiku.

 

Společnost MK3, a.s. zajišťuje kompletní návrhy a projekty ozelenění zahrad dle požadavků investora.

 

- V základním provedení zaměření a návrh osazení.

 

- V nadstandardním provedení kompletní projekt zpracovaný v 3D architektonickém programu, včetně fotorealistických náhledů zasazení výsledného stavu do stávající krajiny s možností simulace růstu zeleně.

 

Tato stránka není věnována rostlinám v zahradě - květinám, keřům a stromům, ale neživým zahradním prvkům. Ve starověkých zahradách převládaly v zahradní scenerii právě neživé prvky, jako jsou vodní nádrže, dláždění, ozdobné dlaždice. Bylo v nich jen málo zeleně a někdy to byly zahrady bez rostlin. V některých novověkých zahradách však najdeme i druhý extrém, kdy je zahradní prostor přeplněn rostlinami. Dnešní průměrná zahrada je mezi oběma extrémy.

 

Naše společnost MK3, a.s. dodává na zahradní pozemky různorodý soubor zahradních prvků jako jsou jezírka, terasy, cesty, ploty, pergoly, altány, loubí, přístřešky, skalky, kamenná pole, ozdobné valouny a pod.

 

Zajistíme výrobu, dodávku a pokládku zámkové dlažby v základních i atypických tvarech, barevně  sladěných s exteriérem Vaší nemovitosti, ve velmi příznivých cenách.

 

 

 

 

Zpět na zahrady