MK3, a.s.

 

 

 

MK3, a.s. - ZAHRADY

Automatické závlahové systémy

Závlahy

 

Vybudování jedinečné a krásné zahrady kolem Vašeho domu vyžaduje mnoho úsilí, času a finančních prostředků. Jedním z nezbytných předpokladů pro dosažení tohoto cíle je i správná a přiměřená zálivka, v správný čas a na správné místo.

 

 

To samozřejmě vyžaduje mnoho času a monotónní práce, řešením je montáž automatického závlahového systému, jehož hlavním přínosem, patrným na první pohled, je zdravý, svěže zelený trávník a krásně kvetoucí květiny.

 

Je zde mnoho dalších výhod, které nejsou tak zřejmé:Závlahy

 

- již žádné zalévání s konví a hadicí - zavlažovací systém Vám poskytne mnohem více volného času, který můžete strávit příjemnější činností.

 

- nižší účty za spotřebovanou vodu - zavlažovací systém pracuje v noci, kdy je účinnost závlahy nejvyšší díky nižšímu výpadu a menšímu vlivu větru.

 

- zdravější vývoj rostlin a trávníku - zavlažování v nočních a ranních hodinách je díky příznivějším teplotám mnohem šetrnější pro trávník a květiny a nedochází tak k tepelným šokům.

 

- klidná a bezstarostná dovolená - zavlažovací systém se o Vaši zahradu postará i po dobu Vaší nepřítomnosti. Díky automatickým čidlům systém reaguje na deštivé dny a nezavlažuje tedy zbytečně.

 

- vyšší hodnota nemovitosti - krásné okolí domu bez jakýkoliv diskusí zvyšuje tržní hodnotu domu a prestiž nemovitosti.

Závlahy

 

Automatický zavlažovací systém RAIN BIRD a HUNTER jsou velmi variabilní systémy použitelné nejen pro všechny typy a charaktery zahrad ale i pro parkové a sportovní plochy včetně fotbalových a golfových hřišť. Instalace je možná jak do nově zakládaných tak i do již provozovaných zelených ploch.

 

 

 

 

 

 

Zpět na zahrady